.

Племенски Ацтеките Чевли за Жени Мажи Трчање Лесни Патики Дише Одење Џогирање Чевли Подароци за Надворешна Спорт Салата

Племенски Ацтеките Чевли за Жени Мажи Трчање Лесни Патики Дише Одење Џогирање Чевли Подароци за Надворешна Спорт Салата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Mesh Горниот + ЕВА Единствена.Уживајте Максимална Удобност & Breathability : Ацтеките чевли се направени од дише мрежа горниот, одржување на нозете кул и спречување на нив од добивање испотени и валкана по вашиот тренинг.Амортизирање insole и издржливи outsole, тоа може да биде свиткување слободно,мека и заштитна да перница секој чекор.Прегратка Фитнес начин на Живот : Сакате да се подобри вашите фитнес статус?Без разлика дали сакате трчање или одење, овие спортски чевли се на опремата што треба да се мотивирате и да се движат вашето тело повеќе.Да се избегне Лизгање Несреќи : Доаѓаат во ергономски дизајн со анти-лизга ѓон, нашите трчање понуди безбедно, не се лизга перформанси.Плус, нивната поддршка insole гарантира максимална стабилност за време на трчање, одење, или било која друга обука.Се инвестира Во Повеќенаменски Пар На Тренингот Чевли : На тренингот чевли е и погодна за водење и секојдневен носат.Удобно ацтеките патики за долгорочна стои работа, патот работи, слободно време за пешачење, трчање, тенис, спортови, голф, фитнес, патување, медицинска сестра, возење, риболов, џогирање.Спомен подарок од татко, мајка, дедо, баба наставници, медицински сестри, семејства и пријатели.Големина Совети : Различни брендови на чевли ќе има отстапување во големина на табелата, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата(покаже во главната слика) за да ја изберете вистинската големина.Жените на Мажите трчање дише трага тенис и голф чевли лесни мода патики [Патики Карактеристики] ☑Дише Мрежа Горниот ☑Ултра лесни ☑Чипка за сит се вклопуваат ☑Флексибилно согласува да вашите движења ☑Шок Апсорпција ЕВА Единствена ☑Новина 3 D испечатени чевли Ако имате било какви прашања пред или откако ќе го поставите цел, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Особините