.

Saucony Мажите Кањонот Tr Трага Работи за Чевли

Saucony Мажите Кањонот Tr Трага Работи за Чевли

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Нискиот профил на гкл обезбеди многу off-road зафат уште се распоредени да се направи преминот од патот да трага и повторно ќе се врати чувствуваат мазна.Versitale off road зафат.PWRRUN амортизирање обезбедува само-право мекост дека е подготвен доволно да се справи со нерамни терени.Се чувствува одговорен и кадифен.Солиден изгледа и да се чувствува.Мирно возење од патот да трага и повторно ќе се врати.За оние кои бараат да додадете различни нивните тренингот рутина, Кањонот матка TR овозможува да ги преминеме од патот да патека со кал-friendly влечење дека се уште се вози непречено на патот.

Особините