.

JOYIN 28 Пакет Чукнат Песни со Валентин Картички, Пресврт Песна Прст Сензорни Играчки, Змија Загатки Fidget Играчки за Стрес Олеснување, Подарок Размена, Празник Роденден

JOYIN 28 Пакет Чукнат Песни со Валентин Картички, Пресврт Песна Прст Сензорни Играчки, Змија Загатки Fidget Играчки за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашите Валентин " ден подарок за деца вклучува 28pcs на чукнат песни и 28 компјутери вљубените картички со слатки, хумористични пораки кои уникатно одговара на чукнат песни играчки.УНИКАТЕН ДИЗАЈН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Постојат 4 дизајни вклучени во картичката во собата и 4 различни дизајни за чукнат песни fidget играчки.Само snap и кликнете : секој на линкови може да се стожерот и заклучување во позиции, може да се создаде било форми сакате, како на пример, букви, броеви, симболи, итн.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК.Нашите Денот на Вљубените Подарок Картички со fidget играчки бесконечност коцка Валентин Партија Услуги Поставите обезбедува забава и забава за вашите деца!Тоа е одлична алтернатива за непрехранбени валентин за класа.Тоа е голем дар опција за деца' училиште училница награди, подарок размена, љубов белешки, сензорни играчки, Валентин fidget бесконечност коцка играчки за деца, и многу повеќе!.БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА.Не-токсични, не-BPA Сретне играчка стандарди.Безбедност тест одобрени.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на голем шопинг искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Особините