.

Премиум Боја Уметност Партија Кеси, Боја & Уметност Партија Корист Кеси, Новиот, Лекување Кеси, Подарок Кеси,Goody Кеси, Боја Партија Материјали, Украси, 12 Пакет

Премиум Боја Уметност Партија Кеси, Боја & Уметност Партија Корист Кеси, Новиот, Лекување Кеси, Подарок Кеси,Goody Кеси,

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионално дизајнирана Боја/Уметност Партија се залага за лекување на кеси, идеален за било која децата прослава!.Совршен за секоја прилика како што се деца партии, уметнички и занаетчиски активности, бебето тушеви и повеќе!.Овие светли и живописни шарени перници за да се создаде голема забава во детска страни!Совршен бои за двете момчиња & девојки страни.Торба мерки 8.5" високи, 5.5" широк.Секој пакет вклучува 12 вреќи.Здрав & лесен.Добра големина за да ги собере сите вашата партија ќе се сретне!. 100% задоволството на гарантира.Направи одлична партија!.Премиум Боја Уметност Партија Кеси, Боја & Уметност Партија Корист Кеси, Новиот, Лекување Кеси, Подарок Кеси ,Goody Кеси, Боја Партија Материјали , Украси, 12 Пакет.

Особините