.

Мама да кора пчела Пчела Бебе Туш Партија Pack (24 Гости)

Мама да кора пчела Пчела Бебе Туш Партија Pack (24 Гости)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој Мама да биде заслужува да биде наградена со една партија како жестоко како што таа е.Да го стори тоа додадете Мама Да Пчела 16 Партија Пак да количката и да започне восхитување балисти На Мама Да Пчела 16 Гости Партија Пакет вклучува : (16) Вечера Плочи, (16) Десерт Плочи, (50) 16 оз.Пластични Чаши, (50) Ручек Салфетки, (48) Предници, Лажици и Ножеви (16 секој), и (1) Табела капак.На Мама Да Пчела 24 Гости Партија Пакет вклучува : (24) Вечера Плочи, (24) Десерт Плочи, (50) 16 оз.Пластични Чаши, (50) Ручек Салфетки, (72) Предници, Лажици и Ножеви (24 секој), и (2) Табела ги опфаќа.Заврши својата партија со соодветни садови, décor и партиските активности.Совршен за бебето тушеви, полот откриваат и babymoon страни!.Една Големина.Фрли бебето баш како жестоки на Мама да биде со нашиот Mama ' Да Пчела 24 Гости Страна Пак!Додадете Мама и уживаат во тивка на бебето пред бура.На Мама Да Пчела 24 Гости Партија Пакет вклучува : (24) Вечера Плочи, (24) Десерт Плочи, (50) 16 оз.Пластични Чаши, (50) Ручек Салфетки, (72) Предници, Лажици и Ножеви (24 секој), и (2) Табела ги опфаќа.

Особините