.

Kohler 5557-BL Invigoration Пареа, Мат Црна

Kohler 5557-BL Invigoration Пареа, Мат Црна

DEN 22231.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Контроли на Моќ Чиста функција.Прилагодлива температура поставувања помеѓу 90°F и 125°F. Брзо се поврзете RJ-1.2 кабелот за напојување и полнач.Монтажа рака и заптивка вклучени.Две thermostatic пареа глави со ароматерапијата акумулации.Вклучува control panel и две пареа глави со ароматерапијата акумулации.Кружни пареа главата дизајн им овозможува на пареа за да бидат рамномерно се издаваат во текот туш. 20-минута безбедност авто shutoff.Дигитален дисплеј со часовникот.За користење со Invigoration Серија 18k W - 30k W Парни Генератори.Донесе благотворно удобноста на приватниот пареа туш за вашиот тоалет.Овој генератор на пареа контрола комплет ви овозможува да уживате во прочистувачките придобивките на пареа во вашиот тушподготвени во само 60 секунди со притискање на едно копче.Комплет вклучува лесен-за-инсталирајте, digital control panel со прилагодлива температура и session settings и две пареа глави со вграден-во резервоарите за додавање на вашите омилени ароматерапијата мириси.Новиот сензор технологија држи на пареа во согласност температура.

Особините