.

PRETYZOOM 2 парчиња MTB Седло Дебели Сунѓерот Апсорбирање на Седиштето Велосипедизам Седиште со Рефлексивни Налепница Додатоци (Црвено)

PRETYZOOM 2 парчиња MTB Седло Дебели Сунѓерот Апсорбирање на Седиштето Велосипедизам Седиште со Рефлексивни Налепница Додатоци

DEN 760.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо рефлективна налепници.Рефлексивни налепница на задниот дел на велосипед седиште, лесно видливи во текот на ноќта со светлина, рефлексијата, се зголемува безбедноста на ноќта велосипедизам.Ергономски дизајн.Единствена 3 D три - димензионални седиште со ритам дизајн, во согласност со s на колковите да го намалува притисокот додека нудат максимална удобност на пушки.Вентилација дизајн ви овозможува да уживате во одличните правец додека се возела, совршен за долги јава.Разноврсна велосипед седло.Му одговара заеднички стандард седиште пост, како што планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед; совршен за двете двојно песна седиште цевка и клип седиште цевка.Dual апсорбирање на гума еластомер пролет топки, обезбедување на стабилни велосипедизам со подобра апсорпција и амортизирање ефекти.Мека, високо еластична и густа перфорирани сунѓерот соочи со супер - фини влакна кожа капак, со повеќе удобност, посилни отпорност на абење и трајност.trong> Descriptiontrong> Страдаше од болка за време на возење велосипед, бидејќи на вашиот велосипед седиште?Сега нека оваа MTB седиште ви помогнеме!Овој велосипед седло е направен од високо еластична и густа перфорирани сунѓер со кожа покривка, која обезбедува и удобно амортизирање и велосипедизам.Ергономски дизајн совршено се вклопува за колковите, нема т предизвика повеќе болка или стрес на вашите колкови.Има рефлективна подлога, со што се зголемува безбедноста на ноќта велосипедизам.Брз и лесен за употреба, лесно да се примени и да се приспособат.Велосипед седиште е потребно accessary за надворешна далечна велосипедизам!trong> Featuretrong>- Боја : Црвено - Материјал : Сунѓерот и влакна кожа - Size : За 24. 5 x 19. 5 x 9cm - Мека, високо еластична и густа перфорирани сунѓерот соочи со супер - фини влакна кожа капак, со повеќе удобност, посилни отпорност на абење и трајност.- Разноврсна велосипед седло.Му одговара заеднички стандард седиште пост, како што планински велосипед, roa.

Особините