.

(100pcs) #8-32X1-3/8, Заробеништво Панел Завртки, Style 1, Knurled Главата, Дупчиња Диск, Конус Точка, од не ' Рѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки еле?

(100pcs) 8-32X1-3/8, Заробеништво Панел Завртки, Style 1, Knurled Главата, Дупчиња Диск, Конус Точка, од не ' Рѓосувачки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

#8-32 X 1-3/8", ГЛАВА КОЛ=7/16".Заробеништво Панел Завртки, Style 1, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Knurled Главата.Дупчиња Диск.Конус Точка. #8-32 X 1-3/8", ГЛАВА КОЛ=7/16", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Заробеништво Панел Завртки, НИ Единици, Style 1, Knurled Главата, Дупчиња Диск, Конус Точка, од не ' Рѓосувачки Челик.

Особините