.

Креативни Идеи Ткаенина 1-1/2-Инчен Жичен Dippy Точки Лента, 10-Двор, Тврд Карамел

Креативни Идеи Ткаенина 1-1/2-Инчен Жичен Dippy Точки Лента, 10-Двор, Тврд Карамел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-1/2-Инчен од 10 Двор. 100% Полиестер.Креативни Идеи Точка Бр.WDD1102-TOF.Достапни во различни бои.Идеален за подарок пакување, занает проекти, коса додатоци, модни додатоци и многу повеќе.Креативни Идеи е производителот и увозникот специјализирана во производство на квалитет панделки и подарок материјали за пакување.Нашата линија се состои од различни панделки како што organza, satins и grosgrains.Ние носат широк избор на бои, големини и отпечатоци.Заедно со панделки, ние исто така го носат забава и трендовски печатени пошта, декоративни пакување ролни и други декоративни додатоци.Нашиот уникатен производ избор ќе се сигурни да ги импресионира и денес е креативни crafters.

Особините