.

Emoshayoga Палецот Зафат Капи 2 Поставува за да се Префрлате PS3, PS4 (001)

Emoshayoga Палецот Зафат Капи 2 Поставува за да се Префрлате PS3, PS4 (001)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно се инсталира,флип контрола внатре кон надвор, а потоа флип назад надолу за да се заврши околу аналогни стап. 4 во 1 симулирани палецот зафат, тоа носи јасни, реални чувства.Тоа е направен од силикон материјал за подобрување на контрола, peformance и удобност.Производот има два атрибути, диверзифицирано избори, тоа е погоден за Префрлање/PS4/PS3/Xbox 360/Xbox Еден.Џојстик овој heightener против пролизгување капа, текстурата е супер добро, не само што може да ги заштити џојстик од оштетување, но исто така може да ви даде поинакво чувство, може да се ублажат играта време долги прсти на болка.Функција : 1. Џојстик овој heightener против пролизгување капа, текстурата е супер добро, не само што може да ги заштити џојстик од оштетување, но исто така може да ви даде поинакво чувство, може да се ублажат играта време долги прсти на болка.2. 4 во 1 симулирани палецот зафат, тоа носи јасни, реални чувства.3. Тоа е направен од силикон материјал за подобрување на контрола, peformance и удобност.4. Лесно се инсталира,флип контрола внатре кон надвор, а потоа флип назад надолу за да се заврши околу аналогни стап.5. Производот има два атрибути, диверзифицирано избори, тоа е погоден за Префрлање/PS4/PS3/Xbox 360/Xbox Еден.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мачка Ноктот Палецот Зафат Caps Material : Silicone Colour : Како Слики Прикажани Тежина : Околу.25g/0.9 oz Suitable Тип : за да се Префрлате/PS4/PS3/Xbox 360/Xbox One Options : 001, 002 Package Листата : 8x Заштитна Капа (2 Групи).

Особините