.

Партнери Бренд PT902P03 Лента Логика Претходно Печатени Картон Запечатување Лента,Пакување Листа Затворени, 2 x 110 yd, Црвени/Бели (Пакување од 36)

Партнери Бренд PT902P03 Лента Логика Претходно Печатени Картон Запечатување Лента,Пакување Листа Затворени, 2 x 110 yd,

DEN 782.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Притисок чувствителни Печатени лента.Ја елиминира потребата за етикети. 2.2 мили. 2" x 110 yds. - "Пакување листа ограден" пре-печатени картон запечатување лента.Лента комуницира ракување Инструкции и заптивки во исто време.Притисок чувствителни печатени лента.Ја елиминира потребата за етикети. 2.2 мили.Комуницираат за посебно ракување инструкции и печат krabičkách во исто време!.

Особините