.

2 x 110 yds. Лента Логика® 'Скршен Печат' Печатени Картон Запечатување Лента 2.2 Мили - 180 Ролни

2 x 110 yds. Лента Логика® 'Скршен Печат' Печатени Картон Запечатување Лента 2.2 Мили - 180 Ролни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Притисок осетлив печатени лента.Ја елиминира потребата за етикети. 2.2 Мили.Картон Запечатување Лента Точење.Картон Запечатување Лента Точење. 2" x 110 yds. - "Ако Е Скршен Печат.." Лента Логика Претходно Печатени Картон Запечатување Tape Tape комуницира ракување инструкции и заптивки во исто време.● Притисок осетлив печатени лента.● Ја елиминира потребата за етикети.● 2.2 Мили.● Картон Запечатување Лента Dispensers DISCLAIMER : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Особините