.

ВЕЛКРО Лента (191140) самолепливи Индивидуални Ленти, Јамка, 1 1/2 x 75', Црна и бела (1 По Случај) за Насловна & Канцеларија

ВЕЛКРО Лента (191140) самолепливи Индивидуални Ленти, Јамка, 1 1/2 x 75', Црна и бела (1 По Случај) за Насловна & Канцеларија

DEN 1692.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 PER SE.Лента.Превозот Резерви. 1 1/2" x 75' - Јамка - Црна ВЕЛКРО Бренд Лента - Поединец Ленти Закачите и прикачиш производи брзо и лесно со оваа самолепливи кука и јамка за прицврстување на систем Кука и јамка ленти достапни одделно.

Особините