.

EODNSOFN 24Pcs Различна Боја Четка во Собата со Ткаенина Четка се Тркалаат Маслото Снабдувањето со Акварел Бои Четки за на доградба на Акрилни ликовна Уметност

EODNSOFN 24Pcs Различна Боја Четка во Собата со Ткаенина Четка се Тркалаат Маслото Снабдувањето со Акварел Бои Четки за

DEN 6651.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие четки се нема throwaways наменети да бидат долготрајни и лесно да се чисти.Исклучителна способност да се добие работа брзо со супериорен заврши.Тој е направен за употреба со акварели и acrylics со занаети и хоби.Ги користите за да го направи wall art, колажи, украси, не се допре до работа и повеќе.Овој уметник боја четка сет ги опфаќа широк спектар на проекти и својства природните влакна и дрвени рачки.Дрвена рачка четки се лесни и лесно да се одржи.На удобност што трае долго мачна работа.Рачка овозможува најдобри контрола на квалитет со исклучителни резултати.Овие четки се нема throwaways наменети да бидат долготрајни и лесно да се чисти.Исклучителна способност да се добие работа брзо со супериорен заврши.Тој е направен за употреба со акварели и acrylics со занаети и хоби.Ги користите за да го направи wall art, колажи, украси, не се допре до работа и повеќе.Овој уметник боја четка сет ги опфаќа широк спектар на проекти и својства природните влакна и дрвени рачки.Дрвена рачка четки се лесни и лесно да се одржи.На удобност што трае долго мачна работа.Рачка овозможува најдобри контрола на квалитет со исклучителни резултати.Спецификација : Губење на Материјал : Nylon Handle Материјал : Wood Size : 37*25cm Пакет се Вклучуваат : 1*Сликарство materials If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Особините

Hair Material:
Nylon
Handle Material:
Wood
Size:
37*25cm
Package Include:
1*Painting materials :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :