.

Акрилна Боја на Четка во Собата на 15 – Најдобар Акварел, Масло Gouache Боја Четки - Лице Телото Боја Четки за Полнење - ликовен Уметник Четка Set - Уметност Боја Четки - Paintb

Акрилна Боја на Четка во Собата на 15 – Најдобар Акварел, Масло Gouache Боја Четки - Лице Телото Боја Четки за Полнење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашата лице телото боја четки комплет се состои од 15 различни бои четки : Filbert Големини 9, 4 Angle - Димензии 12, 10, 5, 2 Round (Sable) - Димензии 8, 7, 3, 1, 2/0 Flat - Димензии 11, 6 Fan - Големина 0 Rigger - Големина 3/0 The должина на рачки варира од 11.Paintbrushes - најдобар избор за деца, тинејџери, мажи, жени, возрасни.

Особините