.

Tomantery Бебе Туш Декорација 20 x 10 x 10мм за Табела Декорација Додатоци(Розева)

Tomantery Бебе Туш Декорација 20 x 10 x 10мм за Табела Декорација Додатоци(Розева)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На pacifier комплет содржи 200 парчиња, мал во големина, доволно за да можете да ги користите за DIY дизајн за долго време.Направена од акрилик материјал, висок сјај и транспарентни, еколошки, отпорни на топлина и безбедно да се користи.Овие pacifiers се мали во големина и се многу погодни за декоративни додатоци на бебето е прв роденден.На pacifiers може да се користи како играчка на бебето туш, а неговата компактна форма може лесно да се привлечат бебиња и да им се бања.Мали pacifiers се декорирани за многу цели, како што се бебе туш декорација на маса декорација додатоци, партија подароци, игри и настан декорација, итн.Функција : 1. Овие pacifiers се мали во големина и се многу погодни за декоративни додатоци на бебето е прв роденден.2. На pacifiers може да се користи како играчка на бебето туш, а неговата компактна форма може лесно да се привлечат бебиња и да им се бања.3. Направена од акрилик материјал, висок сјај и транспарентни, еколошки, отпорни на топлина и безбедно да се користи.4. На pacifier комплет содржи 200 парчиња, мал во големина, доволно за да можете да ги користите за DIY дизајн за долго време.5. Мали pacifiers се декорирани за многу цели, како што се бебе туш декорација на маса декорација додатоци, партија подароци, игри и настан декорација, итн.Спецификации : Предмет Тип : Акрилик Pacifier Applications : Погоден за бебе туш декорација на маса декорација, партија подароци, игри и activities Single Големина : Прибл. 20 x 10 x 10мм / 0.8 x 0.4 х 0.4 in Package Листата : 200 x Акрилик Pacifier.

Особините