.

Smlpuame Pacifier Носителот Случај,BPA Free Преносни Pacifier Складирање Сад,Силикони Бебе Pacifier Покрие Торбичка за Пелена Торба Шетач,Туристички Активности на Отворено,Лесен за Ч

Smlpuame Pacifier Носителот Случај,BPA Free Преносни Pacifier Складирање Сад,Силикони Бебе Pacifier Покрие Торбичка за

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печати на враќање превозот етикета.Најдобар Бебе Туш Подарок : Smlpuame Силикони paci носителот случај за новороденчињата е практична, слатки, исто така лесно да се користи, совршен за безбедност на бебе туш подарок.Голем капацитет:Овие силиконски pacifier со капак кутија само 1.Циклусот е еластичен и должина е само право.Секогаш Чувајте soother чисти:На pacifier кутија, торба торбичка ќе се одржи на вашето бебе е pacifier или soother бебе додатоци во чиста и сува средина да се задржи подалеку од прашина, нечистотија ,остатоци и бактерии,а го задржи pacifier или soother остане чист.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Држење За Рака да биде подготвен да се користи додека се што ви треба.Што е најдобар патување додатоци!.Тоа може да биде лесно во прилог на колички, пелена ранци, чанти, ранец,автомобил места и повеќе,што е пренослив и слободни рацете,овие силиконски кеси, исто така, може да се сместат некои мали работи, како што се копчиња, слушалки, lip balm, обетки, монети и други.И никогаш не се изгубиме повторно!.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ние сме уверени за нашиот производ,без разлика кога ќе се сретне со било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви даде задоволни решение и Ние и ветуваме дека ние обезбеди 100% пари гаранција или слободни врати.Безбедност Материјал : бебето pacifier случај носителот се направени со премиум трајни и 100% BPA-Free) храна одделение силиконски во 7 безвременски бои,без чуден мирис,мек и еластичен.Едноставно користете топла сапуница вода за чистење на тоа толку често колку што ви треба.На патент е направен од премиум најлон и премиум 316 L не ' рѓосувачки челик патент се повлече,кои нема да се залепи кои се цврсти и издржливи, сигурен за употреба и тоа е машина за миење садови-безбедно за лесно чистење,или само исплакнете ги со сапуница вода.Печати на враќање превозот етикета.Едноставно да го Користите.

Особините