.

PartyKindom 2 парчиња Преносни Кампување Удар Оган Цевки Телескопски Оган Дува Цевки Кампување Резерви

PartyKindom 2 парчиња Преносни Кампување Удар Оган Цевки Телескопски Оган Дува Цевки Кампување Резерви

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

нерѓосувачки челик, силикони.Тоа може да се држат настрана од очите на и ефикасно снабдување со кислород на оган при високи брзини.Може да се намали за 9.3 cm, лесно да се носат и да го користите, може да ви донесе голема погодност.Кислород може да биде концентрирана на оган без дува премногу.Одличен подарок за пријателите и семејството, кои активности на отворено, како што се кампување, планинарење и повеќе.На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.Description This е пренослив отворено кампување удар оган цевка.Изработени од нерѓосувачки челик и силикони, издржлив, лесен и анти-корозија.Уникатен дизајн и исклучителна изработка обезбеди нејзината популарност и практичност.Погоден за употреба на отворено, кампување, планинарење, итн.Карактеристики-Материјал : не ' Рѓосувачки челик, силикони.-Тоа може да се држат настрана од очите на и ефикасно снабдување со кислород на оган при високи брзини.-Може да се намали за 9.3 cm, лесно да се носат и да го користите, може да ви донесе голема погодност.-Кислород може да биде концентрирана на оган без дува премногу.-Одличен подарок за пријателите и семејството, кои активности на отворено, како што се кампување, планинарење и повеќе.-На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.Пакет Including2 x оган дува цевки.

Особините