.

Брзо Полнење Висока Стабилност Висока Брзина на Пренос на Податоци Премиум Тип C USB 3.1 Машки да USB 2.0 Податоци Sync Полнење Кабел Компатибилен со OnePlus 8 Про Т-Мобиле

Брзо Полнење Висока Стабилност Висока Брзина на Пренос на Податоци Премиум Тип C USB 3.1 Машки да USB 2.0 Податоци Sync

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Истиот ден испорака за нарачки пред 2 : 00 PM PST. * НАС Даночниот Обврзник. * Пакетот вклучува : Тип C USB 3.1 Машки да USB 2.0 Податоци Sync Полнење Кабел ( 3 Стапки/1 M ) X 1. * Компатибилен со : One Plus 8 Pro ( Т-Мобиле ). * Додаток само, да се Видиме не се вклучени. 1)Тип C USB 3.1 Машки да USB 2.0 Податоци Sync Кабел ( 3 Стапки/1 M ) : * 100% Сосема нов и висок квалитет.* Материјал : Легура школка,Тексас жица.* Поддршка Scalable моќ полнење.* Тип : Тип-C/USB 3.1 * Transmissinon Брзина : 10 Gbps. * Нови генерички 2 во 1 Data/Полнење USB Кабел.* Обезбедува високо-брзински пренос на податоци стапки.Софтверот не е вклучен.* Полни вашиот Мобилен телефон преку поврзување оваа полнење кабел за да го нашиот Ѕид полнач или USB автомобил полнач.* Овозможува пренос на податоци, синхронизација на функции помеѓу вашиот мобилен телефон и вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп преку USB порта.* Полните вашиот уред со компјутерот со USB-порта или USB адаптер.

Особините