.

[LG G5 OTG Кабел] USB 3.1 Машки да USB A Женски Кабел Конектор OTG Поддршка Функција за LG G5 LS992 Андроид Телефон и Повеќе USB 3.1 OTG Уреди

[LG G5 OTG Кабел] USB 3.1 Машки да USB A Женски Кабел Конектор OTG Поддршка Функција за LG G5 LS992 Андроид Телефон и Повеќе

DEN 405.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

* За Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп со Windows Google Chromebook USB 3.1 Компјутери Уреди Додаток. * Пакетот вклучува : Тип В Машки да USB 2.0 Женски Адаптер Covertor X 1. * Компатибилен со : LG G5 LS992 ( Спринт ). * Додаток само, Компјутер и мобилен телефон не е вклучен. * Висок Квалитет,100% Сосема Нов. 100% Сосема Нов. 1)Тип В Машки да USB 3.0 Женски Адаптер Covertor : * 100% сосема нов и висок квалитет. * Адаптер приклучок должина е 7 инчен,Ултра-тенки мини дизајн, можете лесно да се носат. * Тип интерфејс : USB Тип В машки и USB Стандарден Тип Женски. * Материјал : Легура школка,Најлон жица Боја : Како што е прикажано во слика USB2.0 Тип-Женски Адаптер * Преку поврзување на У диск,телефонот може да го прочитате информации во У диск. * Поврзете ги тастатурата, можете да внесете текст и други информации на екранот на телефонот преку надворешна тастатура. * Се поврзете на глувчето, користете го глувчето за да работат на мобилниот телефон. * Се поврзете камерата,можете да видите на камера фотографии и да се види видеа. * Можете да го полните вашиот друг мобилен телефон,MP3, MP4, итн. * USB 3.1 Тип-C адаптер за 3 мајка OTG конверзија може да биде позитивен и негативен plug најновите интерфејс. * Со користење на најнова Тип-C USB 3.1 интерфејс технологијата дизајн. * Висока јачина Најлон жица. * Тип-C интерфејс содржи 24pin терминал, го поддржува обратна приклучокот. * USB 3.1 high-speed поддржува до 10 Gbps податоци стапка.

Особините