.

zenglingliang Калкулатор Биро Калкулатор, 8-Цифрениот Канцеларија Калкулатор,Бутик Канцелариски Мал Плоштад Калкулатор Персоналните Мини Бонбони Боја Десктоп Апликац?

zenglingliang Калкулатор Биро Калкулатор, 8-Цифрениот Канцеларија Калкулатор,Бутик Канцелариски Мал Плоштад Калкулатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој калкулатор не само што е совршен за канцеларија, дома, бизнис, училиште, продавница, центар секојдневно, но, исто така, да се обезбеди поддршка на банкарски работи, финансиски работник и аналитичар на податоци итн.Точка Име : Симпатична Картичка-тип Преносни Тенок Соларна Енергија Калкулатор.Компатибилен : за секого, дом, канцеларија, студентот.Функција : Тенок Картичка Дизајн, лесен за носење, лесно да се игра.Со модерен дизајн, лесно да се носат и практичен за употреба.На хуманизирано гледање дизајн ви дава удобно гледајќи искуство, погодни за долготрајна употреба.Карактеристики на производот : Компактен и мала тежина.

Особините