.

HuaShslt 12 Цифра Биро Соларни Калкулатор Големи Копчиња Финансискиот Бизнис Сметководство Алатка за Училиште Студентски Мали Comercial Материјали Џебен Калкулатор Калку?

HuaShslt 12 Цифра Биро Соларни Калкулатор Големи Копчиња Финансискиот Бизнис Сметководство Алатка за Училиште Студентски

DEN 800.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој волшебник ќе ви помогне во решавање на најсложените на пресметки.За секојдневна употреба, овој калкулатор е совршен за вас.Таа има 12 цифри и е добро за основни пресметки.Електронски десктоп калкулатор донесува научни големо копче дизајн, што се согласува да човековите навики и е удобно да се допре.Добро чувство на допир, ABS пластика, материјал, мала тежина.Разумен конфигурација и удобен операција.Калкулаторот е одлична алатка за оние кои сакаат да имаат висока прецизност, 12 цифри.Max.Цифри : 12 Power Извор : Solar Usage : Other Material : Other Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините