.

fosa Мини Преносни Симпатична Колачиња Стил Копче Синџир Калкулатор за Деца Деца Подарок, Бонбони Боја Џеб Стандард Функција Калкулатор за Девојки и Момчиња(Сина)

fosa Мини Преносни Симпатична Колачиња Стил Копче Синџир Калкулатор за Деца Деца Подарок, Бонбони Боја Џеб Стандард Функција

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕНОСНИ КАЛКУЛАТОР - Ова е стилски преносни калкулатор со обоени монистра, мал и компактен, само 24g, дури и ако тоа се стави во торба, тоа нема да потрае простор.Бонбони-обоени изглед, свежи и убави визуелно искуство.КЛУЧНИ СИНЏИР ДИЗАЈН - Со keychain дизајн, тоа може да се носи насекаде.Постојат симпатична малку ѕвона декорација, не само што може да се користи како декорација, но, исто така, може да се користи за да се откажам копчиња, лесен и едноставен. 8-ЦИФРЕН ЕКРАН - Силиконска копчиња се меки и удобни.На 8-цифрен екран може да се реши на вашата општа пресметка проблеми.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - со Користење на високо квалитетни ПВЦ материјал + метал keychain дизајн, едноставен стил, свеж и модерен.Тоа е голем дар за колеги, деца и пријатели.КВАЛИТЕТ ГАРАНЦИЈА - Ние ќе ви понуди замена или рефундирање ако имате било какви проблеми со вашиот производ.Mu-til-избор за вашите опции да ви даде најдоброто искуство.Моден креативна боја монистра преносни калкулатор, високо квалитетни ПВЦ материјал + метал keychain.Бонбони-обоени изглед, свежи и убави визуелно искуство. 8-битни екранот, генерален пресметка проблеми може да се решат.На keychain дизајн, исто така може да се користи за да се откажам клуч, кој е многу удобен.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : Зелена, Розова, Сива Виолетова, Сина (Изборен) Големина : Прибл. 5.5 * 4 * 0.7 cm / 2.1 * 1.5 * 0.2 инчен Тежина : Околу. 36 g Пакет Листа : 1 * Калкулатор Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC
Color:
Green, Pink, Gray Purple, Blue (Optional)
Size:
Approx. 5.5 * 4 * 0.7 cm / 2.1 * 1.5 * 0.2 inch
Weight:
Approx. 36 g
Package List:
1 * Calculator :
Note:
1.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :