.

WBHUBIN Калкулатор 1Pcs Цртан филм Мини Мечка, Волк Калкулатор Преносни Еластична Постапува Калкулатори за Студентите Џебен Калкулатор Канцелариски Подароци (Боја : 1)

WBHUBIN Калкулатор 1Pcs Цртан филм Мини Мечка, Волк Калкулатор Преносни Еластична Постапува Калкулатори за Студентите Џебен

DEN 540.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

"[ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ ДИЗАЈН] - Со својот голем екран, овој калкулатор е направен за удобен и удобно секојдневна употреба.Нејзините навалена и аглеста екранот ви овозможува лесно да ги видите вашите пресметки без протегаат вашите очи. [ГОЛЕМ ОДЗИВ КОПЧИЊА] - Нејзината пространа копчето големина гарантира дека вашите прсти се многу помалку веројатно да хит на погрешен број, сите додека пишувате со задоволување на чувството. [СТАБИЛНА ИЗГРАДИ] - Изградена со здрав и премиум пластична тело, Канцеларија Калкулатор е изградена со секојдневна употреба во умот.Тоа е лесен, силен и долготраен. [РАЗНОВРСНА ФУНКЦИИ] - Со својата собира, одзема, множи, дели, проценти, големата вкупно и CE Копчето функционалности, овој калкулатор е разноврсна природа овозможува да се користи во многу наврати. [DUAL ИЗВОРИ на ЕНЕРГИЈА] - Со помош на својата двојна соларна и енергија од батеријата систем, тоа е целосно вклучен во било осветлена средина. ".Материјал : Plastic Size : Мини.

Особините