.

Grey990 Мини Големина Калкулатор, 12 Цифра Прекрасна Преносни Калкулатор Точни за на Училиште, Канцелариски Материјали Светло Сина

Grey990 Мини Големина Калкулатор, 12 Цифра Прекрасна Преносни Калкулатор Точни за на Училиште, Канцелариски Материјали

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат и користат.Свежа боја, прекрасна и убава.Карактеристики : Мини Големина, Преносни, Точни ,Големина : x 11cm 7cm/4.33" x 2.76" (Прибл.). 2 цифрен екран, резултатот е јасно видлива. 12 Цифрениот Код Прекрасна Мини Преносни Пластични Калкулатор Студент Подарок Училиште Канцелариски Материјали.Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете e-mail на нас и ние ќе ви помогнат.Спецификации : 12 цифрен екран, резултатот е јасно видлива.Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат и користат.Свежа боја, прекрасна и убава.Точка Име : Калкулатор Материјал : Пластични Батерија : Копчето Батеријата(Вклучени) Карактеристики : Мини Големина, Преносни, Точна Големина : x 11cm 7cm/4.33" x 2.76" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Калкулатор.

Особините