.

Боја Калкулатор, Симпатична Џебен Калкулатор Силикони Копчето 8 Битови се Прикаже Преносни за Работа Патуваат за Домашна Канцеларија(Зелен)

Боја Калкулатор, Симпатична Џебен Калкулатор Силикони Копчето 8 Битови се Прикаже Преносни за Работа Патуваат за Домашна

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа има 8-битни екранот.Силиконски копчето, меки и удобни.Keychain дизајн за лесно да се носат.Многу убав и сладок подарок за колеги, деца и пријатели.Едноставен стил и модерен.Моден боја монистра преносни калкулатор, високо квалитетни ПВЦ материјал + метал keychain.Бонбони-обоени изглед, и прекрасна визуелно искуство. 8-битни екранот, генерален пресметка проблеми може да се решат.На keychain дизајн, исто така може да се користи за да се откажам клуч, кој е многу удобен.Карактеристики : 1. Едноставен стил и модерен.2. Силиконски копчето, меки и удобни.3. Keychain дизајн за лесно да се носат.4. Тоа има 8-битни екранот.5. Многу убав и сладок подарок за колеги, деца и пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : PVCColor : Зелена, Розова, Сива Виолетова, Сина (Изборен)Големина : Прибл. 5.5 * 4 * 0.7 cm / 2.1 * 1.5 * 0.2 inch Weight : Прибл. 36 g Package Листа : 1 * Calculator Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 3.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC
Color:
Green, Pink, Gray Purple, Blue (Optional)
Size:
Approx. 5.5 * 4 * 0.7 cm / 2.1 * 1.5 * 0.2 inch
Weight:
Approx. 36 g
Package List:
1 * Calculator :
1.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. 3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :