.

Тока-Надолу Куче Поводник Кошмар Пред Божиќ 3 Џек Претставува Peeping Очи Бургундија Достапни во Различни Должини и Paints за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки

Тока-Надолу Куче Поводник Кошмар Пред Божиќ 3 Џек Претставува Peeping Очи Бургундија Достапни во Различни Должини и Paints

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа поводник е 6 метри и 1/2" широк.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Дизни.Појавување на јаки достапни.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и челик хардвер.На поводник е достапен во различни димензии со 0.5, 1.0 или од 1,5 инчен paints and 4 или 6 нога должини.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од страна на Дизни.

Особините