.

Домашно милениче Бавно Внесувач, Прилагодлив Бавно Јадење Куче Сад, Пет Загатка Играчка за Куче, Мачка(Розева)

Домашно милениче Бавно Внесувач, Прилагодлив Бавно Јадење Куче Сад, Пет Загатка Играчка за Куче, Мачка(Розева)

DEN 1723.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставен дизајн на храна храна влезот и удобен операција.Притиснете го копчето за поддршка, можете слободно да ја прилагодите, погоден за сите видови на кучиња.На дното не се лизга мат дизајн може да и заштита на почетниот подот.Барел може да се прилагоди според големината на храна.Кога храна ролери ролни, кучето мириса на храна, а како тоа ролни, храна истекува надвор.Притиснете го копчето за поддршка, која може да се прилагоди слободно, погоден за сите видови на кучиња.

Особините