.

RUORUO Заштитна Јака за Кучиња и Мачки Животинско Мека Милениче Обновување Розови Цвеќиња Daisy

RUORUO Заштитна Јака за Кучиња и Мачки Животинско Мека Милениче Обновување Розови Цвеќиња Daisy

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитетен Материјал - домашно Милениче мачка јака дише, издржливи.Мулти Употреба - На пет јака спречува мачка лижење рана.Прекрасен Изглед - На пет јака изгледа симпатична, модерен и убави.Пет јака е лесен и погоден за куче и мачка.Домашно милениче Конус може да се користи во капење, средување на ноктите.Elizabethan јака за мачки & кучиња е дизајниран да им помогне на хируршки сајт или повредени област се избегне средно штета и закрепне побрзо.

Особините