.

ACCDUER Жито бин Ориз Кутија за Складирање Сад Push - Pull Ориз Кофа, Ориз за Чување на Резервоар,Брашно, Ориз Складирање Кутија, Сад Складирање Чување Сад Ориз Складирање К?

ACCDUER Жито бин Ориз Кутија за Складирање Сад Push - Pull Ориз Кофа, Ориз за Чување на Резервоар,Брашно, Ориз Складирање

DEN 957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за Кујна Складирање : Погоден за содржат брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска храна, сува храна, или појадок жита.Големина : 10kg : 21.2*46.8*21.7 cm. 15kg : 21.2*46.8*30.8 cm. (Должина*ширина*висина)(10kg,15kg).Материјал : Храна одделение PP материјал. 4-двострано Запечатување Капаци : Тие се течење-доказ, така што ниту влага, ниту воздух може да навлезат.Ова ќе го задржи вашето сува храна свежо и уредно.Можете да ги зачувувате цели зрна или друга храна, за да се обезбеди вкусот на храната!Опис на производот : име на Производ : жито за складирање container Material : храна одделение PP material Capacity : 10kg,15kg Color : сина,brown Uses : Продавница ориз,брашно,зрна, сушено овошје,бонбони,житарици, чај и други дребулии За повеќе информации, видете ги упатствата за инсталација.[ Пакување количество]×1[Забелешка] Овој производ само продава жито за складирање контејнери и не содржи слики на други производи.Прирачник за мерење на производи.Помали грешки може да се случи поради користењето на различни мерење алатки и методи.Ве молиме погледнете го вистински производ се Должи на светлината и аголот на вистинските снимање опрема, овој производ може да имаат мала боја разлики.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници!РИЗИК ИНВЕСТИЦИИ:Нашите житни садовите за складирање дефинитивно ќе победи вашата љубов.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Особините