.

Jolly Скокач Прекумерно Шетач Организатор

Jolly Скокач Прекумерно Шетач Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Велкро прилог цел да се вклопи во повеќето колички.Голем мрежа џеб лесно да се има бебе е потреби.Zippered приватност џеб за клучеви, мобилен телефон, итн. 2 купот на сопствениците.Удобно да се откажам бебе омилените играчки од 2 snap куки.Jolly Скокач Шетач Организатор (Преголеми) е опремен со Велкро прилог, со цел да се вклопи повеќето колички.Удобно да се откажам бебе омилените играчки од 2 snap куки.Голем мрежа џеб лесно да се има бебе е потреби, додека 2 купот на носителите задржете бебе шише или родителите на пијалоци.Организаторот исто така, има zippered приватност џеб за безбедно чување на клучеви, мобилен телефон, итн.

Особините