.

Објавувањето на Универзалната Шетач Чаша Носителот Велосипед Количка 360 Степени Ротација Менгеме-на (Сива)

Објавувањето на Универзалната Шетач Чаша Носителот Велосипед Количка 360 Степени Ротација Менгеме-на (Сива)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Против пролизгување Дизајн : шетач На купот на држачот е изработен од безбедност и заштита на животната средина материјали и површината е мазна за да се спречи гребење.ABS пластика и анти-лизга гумени се осигура дека чаши може да се задржи стабилен во шетач чаша носителот дури и на груб патот.Тоа може да се спречи течноста од одлевање надвор од купот.Лесен за Инсталација : На шетач чаша носителот е лесно да се инсталира и да се подготвени без дополнителни алатки и склопови, само се стега и да си одат.Стегачот дизајниран со гумена подлога, цврсто клип на шетач прачка за да се избегне лизгање.Тоа исто така им овозможува 360 степен ротација , па тоа може да биде инсталиран на поинаков агол.Со 3 автоматско извори во шише кафез да се задржи шише фиксна внатре , да се спречи пијалоци од одлевање и паѓа надолу.Примена : Мулти-функционални купот на носителот може да се користи за шетач , инвалидска количка, вокер ,потпирач, скутер, дете велосипед, колички , pushchair , lawnmowers итн.Да се стави различни големини шишиња, како шише за вода, кафе кригла, бебе шише итн.Прилагодлива Големина : На шетач првенство држач е погоден за сите видови на бебе шише, пијалаци во шишиња и кафе, чиј дијаметар помал од 95mm / 3.74 во, овозможувајќи ви да го ослободите вашите раце кога шопинг или патување, така што можете лесно може да го носи вашето бебе.Ширина на клипот може слободно да се прилагоди од 0.55 во 1.7 во .Така, носителот може да биде инсталиран на различни брендови на колички со прачки 1.4 см - 4.5 cm / 0.55 -1.7 во дијаметар.Може да се користи за шетач, инвалидска количка, вокер, велосипед, мопед, потпирач , колички , pushchair , lawnmowers , АТВ, неблагодарна работа итн.Погодна за многу предмети со столбови , како што се голф количка , брод се справи со бар, мотоцикл , плажа стол, итн.Прилагодливи Шетач Чаша Носителот, Ротирачки Чаша Носителот, Не Се Лизга Велосипед Чаша Носителот, Инвалидска Количка Чаша Носителот, Универзална Бебе Шише Држачот.

Особините