.

Намирници Куќа Бебе Шетач Виси Организатор со Две Купот на Носителите на

Намирници Куќа Бебе Шетач Виси Организатор со Две Купот на Носителите на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо квалитетни и издржливи водоотпорен оксфорд материјал, компатибилен со повеќето колички, расклопна рамка огради со шетач.Дизајниран со две пијат џебовите на страни , лесно да ги собереш, центар zippered торбичка, многу погодно.Центар zippered торбичка ви овозможува лесно и брзо да се донесе вредности со вас било каде.Тој нуди доволно простор за складирање за голем избор на предмети, како што пијалоци, сода шишиња, пелени, ткиво трудови, IPods, пари, мобилен телефон, грицки, газирани пијалоци и многу повеќе.Ефикасно складирање решение за бебешките колички; Големина : 36 * 12 * 13 CM/ 14.17" x 4.72" x 5.12" .Високо квалитетни и издржливи водоотпорен оксфорд материјал, компатибилен со повеќето колички, расклопна рамка огради со шетач Центар zippered торбичка ви овозможува лесно и брзо да се донесе вредности со вас било каде Дизајниран со две пијат џебовите на страни , лесно да ги собереш, центар zippered торбичка, многу погодно нуди доволно простор за складирање за голем избор на предмети, како што пијалоци, сода шишиња, пелени, ткиво трудови, IPods, пари, мобилен телефон, грицки, газирани пијалоци и многу повеќе ефикасно складирање решение за бебешките колички; Големина на : 36 * 12 * 13 CM/ 14.17" x 4.72" x 5.12" .

Особините