.

КООРДИНАТОР Патување Компресија Складирање Торба 3pcs Куфер Организатор Торба Комплетно Водоотпорен Облека Складирање Торба

КООРДИНАТОР Патување Компресија Складирање Торба 3pcs Куфер Организатор Торба Комплетно Водоотпорен Облека Складирање Торба

DEN 1788.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【 3 ПОСТАВЕТЕ ПАКУВАЊЕ КОЦКИ ЗА ПАТУВАЊЕ 】 : L(40×10×35cm)、M(35×10×25cm)、S(30×10×20cm). 【СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН И УНИКАТНИ WORKMANS】 : Уникатен повлече прстен дизајн, не избледи, лесни за користење и флексибилни.Водоотпорен материјал + двојно патентите + дише Мрежа врвот + преносни се Справи со дизајн и различни-функција коцки, заедно направете совршен поставување на патна багаж организаторот. 【СПАСИ ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ВО ВАШИОТ БАГАЖ】 : лесни куфер организаторот за Патување, Само Валани цврсто во компактен парчиња, да се Добие 30% повеќе екстра простор во нашиот куфер или да се носат на ранец, совршен за бизнис патувања, weekender и патници, Голем багаж организатор пакување коцки во собата за секој кој сака патување. 【ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ & МИЕЊЕ】 : Машина перат - се чува чист и свеж.Овие ultralight патување пакување коцки може да се здипли во блок или многу стан, кога не се користи, лесно складирање.многу лесни, нема да додадете која било тежина на куфер.Тие, исто така, може да се мијат со рака и од воздух суши.Забелешка : за Да се заштити нив и ве молам не ставајте куфер организатор на хемиско чистење. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : Ние сме посветени на обезбедување на вас со 100% гаранција за квалитет.Ви нудиме најдобрите производи и да служи на сите ваши потреби отсекогаш бил нашиот врвот цел.Било каква загриженост за патничкиот багаж Пакување организатор во употреба, ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе го замени со нов или да ви вратат.Материјали : најлон дијамант grid Storage сцена : патување storage Color : портокал со нето, сина со нето, розова со нето, црвено со нето, плава со нето, зелена со нето, сива со нето, црна со нето, нема нето-сива, нема нето-црна, нема нето-црвено, нема Нето-сина, нема нето-зелена, нема нето-розова, нема нето-сина, нема нето црвен портокал.

Особините