.

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Опремен Dual Заврши Отвори сигурен ефикасноста Крајот Хексадецимален Штекер Клуч Комбинација Spanner 10мм(id:4a4 ед b2 462)

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Опремен Dual Заврши Отвори сигурен ефикасноста Крајот Хексадецимален Штекер Клуч Комбинација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ (издржливи во употреба) : Комбинација Клуч;Материјал : не ' Рѓосувачки (најновата технологија) Челик.Тип : faultless Еден Хексадецимален Приклучок за Крај, Еден unexcelled Отворен Крај;Боја : извонредна Сребрен Тон.Отворање Големина Внимателно избрани : 10 mm / ум-дува 0.39";Вкупната Големина : сериозен 17.2 x 2.2 х 0.5 cm / 6.8" x 0.9" x 0.2" (L*W*T).Тежина : севкупното 72g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Комбинација Клуч.e882c12009200b51 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Нерѓосувачки челик двојно заврши умерена цена комбинација клуч, има една изработка rotatable хексадецимален штекер крајот и се препорачува еден отворен крај.Се применуваат за било затегнување или расклатување работа, одличен помошник за да се справи со голем опсег на автомобилската служба работи.0.

Особините