.

14mm, 15mm, Отворен Крај Клуч, Метрички, Сатенски Финиш, Двојно Крајот, вкупна Должина: 7-1/2

14mm, 15mm, Отворен Крај Клуч, Метрички, Сатенски Финиш, Двојно Крајот, вкупна Должина: 7-1/2

DEN 288.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крај : Сатен; Клуч Глава Големини : 14mm, 15mm; Стандарди : ANSI.Клучеви, Отворен Крај Клуч, Ratcheting Конфигурација Не-Ratcheting, Двојно Крајот, Обратен Не, Метрички, Клуч Глава Големини 14mm, 15mm, Целокупната Должина 7-1/2 In., Сатенски Финиш, Раководител Агол 15 Степени , од Легиран Челик Клуч Материјал, Изолирани Не, Стандардна Алатка (Додаток кој се Потребни за Врзување), Раководител Движење Фиксни, Клуч Форма Права, Стандарди ANSI, Карактеристики Против Пролизгување.

Особините