.

Задните 1-1.5 Лифт Лист Пролет Shackle полнење Компатибилен со Chevy Silverado 1500 GMC Сиера 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018 Задните Лифт Окови 710515 Задните Лифт Окови

Задните 1-1.5 Лифт Лист Пролет Shackle полнење Компатибилен со Chevy Silverado 1500 GMC Сиера 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【HIGH-END QUALITY】- Суспензија Shackle Комплет е Изградена од страна на Тешки-Должност Челик и ' Рѓа-Отпорни Слој кој е Трајни, Анти Corrision и со Долг животен Век. ????【ФУНКЦИЈА】- со цел да се Укине вашето возење 1 или од 1,5 инчи.Подобрување на изгледот на вашето Возило, и Понизок Центар на Гравитација за да ви Овозможи да Уживате во повеќе Радикални Возачко Искуство. ????【КОМПАТИБИЛЕН】- Задните 1.5" Лифт Лист Пролет Shackle Комплет 2 парчиња Компатибилен со Chevy Silverado 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018, GMC Сиера 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018. ????【ИНСТАЛАЦИЈА】- Тоа би Можело да Правилно го Замени на Оригинални Делови.Лесна Инсталација.На Усогласување секогаш е Препорачливо по Менување на Висината на вашето Возило. ????【ГАРАНЦИЈА】- Пред Купување на овој производ, Потврди Модел Сте го Купиле.Ако имате било какви Прашања, Можете да не Контактирате преку е-Маил за да се Осигурате дека Навистина се Грижите-слободен Шопинг Искуство.ОЕМ БРОЈ : 710515 ОДГОВАРА ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : Компатибилен со Chevy Silverado 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018 Компатибилен со GMC Сиера 1500 2wd/4wd Камион 1988-2018.

Особините