.

Gonex Одвратна Подлога за Пушка, се Лизга на Одвратна Buttstock Подлога со 0.48 инчен Гел Соочи и да Не се Лизга Површина за Намалување на Снимање Одвратна

Gonex Одвратна Подлога за Пушка, се Лизга на Одвратна Buttstock Подлога со 0.48 инчен Гел Соочи и да Не се Лизга Површина

DEN 1435.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Снимање без Болка : Со 0.48 инчен гел баласт, одвратна подлога може да се намали одвратна од 75%, што ќе ви помогне да се прошири време на снимање.Одговара на Повеќето Пиштол Модели : Со помош на голема водат, пушка одвратна подлога лесно може да се лизга во текот на залихи на повеќето пушки или пушка без модификации.Одговара Удобно : Комбинирање против пролизгување дизајн и одлична еластичност, buttstock подлога може да се вклопат на акции од пушка удобно без лизгање.Не се лизга на Дното : одвратна подлога се уште може да биде добро во прилог на рамото по снимање без лизгање или лепење на облека, која може да помогне во брзо насочување и упатување на снимање постабилна.Добро Изградена : Одвратна подлога користат трајни крои структура која ќе не солза дури и ви пука за долго време.Димензија : 5 инчен (Врв) x 4.5 инчен (Дното) x 2.1 инчен (Ширина).Тежина : 3.17 оз.Пакет содржи : 1 * Gonex одвратна подлога.Gonex лизга-на одвратна подлога опремени со гел додатен, големи се водат и трајни stitched изградба помогне да се намали 75% одвратна, лесно се вклопува во текот на акции на долга пушка или пушка без промена.Не се лизга површина на одвратна дното направи снимање постабилна.Buttstock подлога со трајни крои структура ќе не солза дури и ви пука за долго време.

Особините