.

CAOJJ 5m 10m Водоотпорен ПВЦ Куче Поводник Долго Мали Големи Кутре Големо Куче Поводник Рефлексивни Потсетиме Обука Следење Доведе Лесно да се Чисти Јаже

CAOJJ 5m 10m Водоотпорен ПВЦ Куче Поводник Долго Мали Големи Кутре Големо Куче Поводник Рефлексивни Потсетиме Обука Следење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ПВЦ Material Color : Сина, портокалова, зелена, розова, црвена, black Specifications : L : Поводник 5m Должина , ширина 2.0 cm XL : Поводник Должина од 10m , ширина 2.0 cm Description : Рефлексивни Водоотпорен ПВЦ Материјал Лесно да се чисти ; Ова поводник погодна за долги куче ослободување, доведе милениче, овозможува на сопственикот да се контролира милениче далечина, идеален за излегување да го користите.за теди ,chihuahua, poodle,Pomeranian, Bichon Frise,Pitbull Булдог, Лабрадор, германски Овчар , Husky мали, Средни и Големи големи Кучиња.

Особините