.

lynxking Плетенка Куче Јаже Милениче Поводник Куче Влечење Јаже Leashes Куче Одење Обука Води за Средни и Големи Кучиња

lynxking Плетенка Куче Јаже Милениче Поводник Куче Влечење Јаже Leashes Куче Одење Обука Води за Средни и Големи Кучиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еволуирале од планинарски јажето, тоа е тешка должност куче поводник, по тестирање, затегнувачка цврстина на јаже може да се постигне 809 Lbs, не грижете се за скршени и извртени штета.Направени од високо-квалитет Полипропилен производство, како и Високо-Квалитетни цинк легура кука, меки, силни и издржливи.Едноставен, практичен и обновливи дизајн, лесно, и лесно исклучување кука.Тоа е малку се водат и да се чувствува добро и мека, и тоа е тампон кога сте leashing вашето куче.Тоа е силен и издржлив и лесен за употреба.Совршен за обука и одење на вашето домашно милениче кучиња. 4 Feet/130cm/51" во вкупна должина,12.5 mm/1/2" во дијаметар, се вклопува во Средно големи Кучиња, Само за средни и големи кучиња.Натпревари Lynxking е Јаки и harnesses, совршен за одење, вежбање, или теренска употреба.Lynxking е домашно милениче материјали бренд, основан во 2016 година, ние сме професионална снабдувач специјализирани во куче јаки, leashes, harnesses, коњ доведе и многу други резерви.Lynxking плетенка јаже snap куче поводник е апсолутно висока јачина и силна куче поводник за одење и обука, направени од страна на динамичен планинарски јаже, многу тешки, но лесен и многу мека.Големина : 6 нога/72"/ 180 см во должина,1/2"/12.8 мм во дијаметар; 4 нога/51"/ 130 cm во должина,1/2"/12.8 мм во дијаметар, својата погоден за големи и средни кучиња, бидејќи тоа е малку дебела и не се погодни за мали кучиња.Боја : Црна, Сина, Портокалова, Розова, Сива, Виолетова и Црвена боја.

Особините