.

Издржливи Плетенка Поли Куче Лизга Води, Животински Контрола на Кинолошки 5 FT Лизга Води, Силна Leashes за Кучиња, Чешлање, Засолниште, Rescues, Ветеринар, ветеринарен лека?

Издржливи Плетенка Поли Куче Лизга Води, Животински Контрола на Кинолошки 5 FT Лизга Води, Силна Leashes за Кучиња, Чешлање,

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи : Супер-Силна Плетенка Полиетилен Лизга Води Кои Се Направени Да Траат!.Мулти-Цел : Одличен Избор За Groomers, Засолништа, Rescues, Ветеринари, Песот Daycares, Професионални Пешаци.Едноставен : Обезбедува Лесно Лизга И Контрола За Кучиња Од Сите Големини.Снопови : Заштедите Пари Со Купување На Поголем Пакет Големини!.Избор : Нашиот 5 Нога Води Дојде Во Црвено, Кралска Сина, Сина И Зелена. 5 Нога Плетенка полиетилен лизга води.Обезбедува лесно лизга и контрола за кучиња од сите големини.Доаѓа во црвено, кралска сина, сина и зелена боја (Боите можат да се разликуваат).На плетенка полиетилен лизга води е исклучително издржлив и силен, тој е направен да трае.Ова е одлична за groomers, засолништа, спасувачите, ветеринари, песот daycares, и професионална пешаци.Таа доаѓа во и асортиман на бои.Квалитетот лизга води се подебели и потрајни од конкуренцијата.Купува во поголеми пакети за да се спаси повеќе!.

Особините