.

Пејзаж на Дрвото Печати Шема Крст-Бод Одговараат на Везови Везана Одговараат Крст-Бод Везови Везана Одговараат на Тешки Глетка на реката-14CT претходно Печатени

Пејзаж на Дрвото Печати Шема Крст-Бод Одговараат на Везови Везана Одговараат Крст-Бод Везови Везана Одговараат на Тешки

DEN 1610.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд : Сина Големи,Модел тип : познати туристички локалитети,Видови на : Уште јаде.употреба : Слики,Платно пакување : Виткање,материјал : памук.стил : Средоземното море,рамка : Не,Надворешното пакување : Полипропилен.Игла за плетење : За дома декорација,Везови cross : Крст бод,Крстот бод : Игла занаети,Ткаенина тип : пејзаж.можност : Партија ангажман свадба годишнина,за употреба : Дома декорација на децата образование уметност компромис подароци,nkf крстот бод : Крстот бод,DIY везана : Крстот бод за полнење.Бренд : Сина Large Pattern тип : познати туристички sites Types на : Уште eatuse : Paintings Canvas пакување : Foldingmaterial : cottonstyle : Медитеранот seaframe : No Outer пакување : Polypropylene Knitting игла : За дома decoration Embroidery cross : Крст stitch Cross бод : Игла crafts Fabric тип : landscapeopportunity : Партија ангажман свадба anniversaryuse : Дома декорација на децата образование уметност компромис giftsnkf крстот бод : Крстот stitch DIY везана : Крстот бод за полнење.

Особините