.

ChezAbby Смешно Диносаурус Куче, Мачка Костими Милениче Ноќта На Вештерките Божиќ Cosplay Облека Симпатична Фланелен Боксери Маче Тимови Облека Мека Velet Кутре Облека Руно

ChezAbby Смешно Диносаурус Куче, Мачка Костими Милениче Ноќта На Вештерките Божиќ Cosplay Облека Симпатична Фланелен Боксери

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА на ИНФОРМАЦИИ - Како ткаенина е релативно густа, ние може да ви предложи да се избере поголем големина од вообичаеното.Ве молиме да обрнете внимание за мерење на домашно милениче.ГРАДИТЕ : XS=12.2", S=14.2", M=16.5", L=18.9", XL=20.9",2 XL=22.8"; ДОЛЖИНА : XS=7.9", S=9.1", M=10.6", L=12.2", XL=13.8",2 XL=17.7"; ВРАТОТ : XS=8.3", S=9.4", M=11.0", L=12.6", XL=14.2",2 XL=16.5".ПО ТИГАР ОБЛЕКА - Ние се интегрираат симпатична тигар модели во нашиот џемпер за да се направи вашите мали домашни миленичиња погледнете повеќе симпатична и убава.Вашето милениче ќе биде ценета од сите во ноќта на Вештерките, Божиќ, на разни партии и на фестивали.Топло и удобно кадифени ткаенини ќе го задржи вашето домашно милениче топло во текот на целиот ден.МАТЕРИЈАЛ - На кученце слој е направен од висок квалитет на сомот, трајни и мека, да ги задржи вашето куче се чувствуваат удобно сите денот.Погодни за машина за миење или рака мие.Ногата-дупки се еластични и удобно, миленичиња костим за куче или мачка не е премногу тесна, и релативно лесно да се вклучи и исклучи.OCCASSION - Ова маче Pajama е погоден за патување, темата партии или со секојдневно носење.Тоа е многу погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ и пукање.Со оваа желка кутре костим, вашето милениче ќе биде cutest "желка" за секоја прилика.РЕФЕРЕНЦА КУЧЕ РАСИ - XS : Мала Мачка, Chihuahua, Јоркшир, Писе, Кученце, Кутре; S : Chihuahua, Јоркшир, ВИП, Pomeranian, Maltese; M : Maltese, Xi Tzu, Теди, ВИП, Bichon; L : Мини Schnauzer, Боксер, Pekingese, Xi Tzu, ВИП; XL : Schnauzer, Кокер Spaniel, Булдог, Dachshund.

Особините