.

Марвел Стрип Punisher Мулти-Линк Хривнија Официјално Лиценцирани од страна на МАРВЕЛ + Стрип Con Ексклузивни

Марвел Стрип Punisher Мулти-Линк Хривнија Официјално Лиценцирани од страна на МАРВЕЛ + Стрип Con Ексклузивни

DEN 432.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хривнија мерки прибл : .7" инчи во должина.Лиценцирана од страна на МАРВЕЛ.Бонус Вклучува : Стрип Con Iron Man Куче Ознака Ексклузивно.Ја покажат својата внатрешна суперхерој со оваа фантастична хривнија!Тоа сигурно е вешта!Тоа е официјално лиценцирани од страна на МАРВЕЛ.Ве молиме имајте во предвид : Оваа содржина не е наменета за базен употреба.

Особините