.

1641 - Облека Багажник Метални Облека Дисплеј Железнички Возен Закачалка Фен Стенд – WQ06

1641 - Облека Багажник Метални Облека Дисплеј Железнички Возен Закачалка Фен Стенд – WQ06

DEN 1576.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Направени со Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик ★ 360 степени Лесно Ротација ★ Еден Рек ви дава доволно простор да се откажам мулти облека ★ Прачки се прошири (Прилагодливи) ★ Големина : 33 x 16.5 x 40 Инчи.

Особините