.

3288 – Мали Браун 3 Pack - Големи Количка за Складирање Кантите Кутии Коцки – QQ19

3288 – Мали Браун 3 Pack - Големи Количка за Складирање Кантите Кутии Коцки – QQ19

DEN 1903.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

*Мека Памучна се Справува со : Оваа складирање бин организатор опремени со двојно памук кренете раце на двете страни, кои се дизајнирани за лесно подвижни и носење. *Уредни Соба Помошник : Овие складирање торба организаторите се идеална за спалната соба, канцеларија, студија, тавански или на друго место, исто така добар избор за универзитетот дом.Направи вашиот дом почиста и tidier. *Тип : Складирање Бин *Мали Димензии : 12 x 8 x 5 во.

Особините