.

KEEGH Екстра Широката Облека Рамо Опфаќа Торба (Сет од 12) Дише Виси Плакарот Одговараат Организатор Задржи Облека Рамо Чисти, 2 Gusset се Одржи Повеќе Капути, Јакни, се Обл

KEEGH Екстра Широката Облека Рамо Опфаќа Торба (Сет од 12) Дише Виси Плакарот Одговараат Организатор Задржи Облека Рамо

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од еко-пријателски мека на допир проѕирен PEVA материјал,што е повеќе дише и потрајни од пластични капаци.Исто така лесно да се чисти и обновливи.Димензиите се 24 инчи, широк од 18 инчи долго и 2 инчи gusset.Погоден за мажите и жените.Доволно пространа да се одржи на 2 или повеќе одговара на нормална дебелина.Пакет од 12 бело рамо покрие кеси.Можете слободно да ги организирате вашите облека уредно во слободно простор на вашиот плакар,спална соба и гардероба.Зајакнете ги отворање е лесно да се оди преку со стандардни закачалки.Така што не треба да се мијат рамениците на вашиот костим, капути, јакни и др толку често.Добра за чување на костуми, јакни, џемпери, кошули, блузи, фармерки, блузи, формално облекување,сезонски облека итн.И половина изложени дизајн ви овозможи лесно да го најдат она што го барате за.

Особините