.

Kntiwiwo Облека, Торби за Облека Торба за Чување 60 инчи Прашина-Доказ Одговараат Заштитник Покрие Торба со Патент за Долги Фустани, Костим, Грб Плакар Облека Складирање

Kntiwiwo Облека, Торби за Облека Торба за Чување 60 инчи Прашина-Доказ Одговараат Заштитник Покрие Торба со Патент за Долги

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дали сте уморни од облеката во плакарот се правливи и неуредна?Дали сте во потрага за нешто да се задржи вашата костуми,фустан од прашина,навремено слободни и направи плакарот организатор?Тука доаѓа убаво помошник.На Kntiwiwo јасно облека, торби за долго фустани се совршено да ги реши сите ваши проблеми.Имајте Прашина исклучи и да Плакарот Neater фустан опфаќа за плакарот се направени од Мека PEVA материјал е совршен за чување одговараат фустан, секој крпа имаат свој простор за здив, чување на сите вашите омилени / исклучување сезона облека прашина и навремено слободни, со овие облека, торби за фустани вашата гардероба ќе изгледа уредно и убави, и сите ваши проблеми се целосно исчезна.Јасно Облека, Торби : Фустан кеси виси 60 инчи ја погоди работа да се обидува да дознаам она што е внатре во вашите чанти!На облека, чанти јасно, исто така, може да се мијат, па можете да ја повторна употреба и тоа трае подолго од хемиско чистење кеси.Совршен за чување на костуми, кошули, облека, униформи, кратки здолништа, џемпери, јакни, зимско палто и сл.Издржливи и Надгради Патент за Долго Време се Користи може да страдаат трауматично искуство на скршена или да се лизга надвор патент.Ние знаеме дека патент е навистина важно.Ние користиме високо квалитетни #3 целосна должина метал патент, држи се движи глатко и ние исто така да додадете патент клип на најлон забот со цел да се избегне патент се лизга надвор.Нашите трајни патент и безбедност дизајн ќе обезбеди дека навистина долго време користење на овие најголемиот дел на облека, чанти.Пакет - Сет од 12 фустан кеси за складирање мерки од страна 24" x 60".Совршено помагаат да се заштити вашата облека за складирање и долгорочно чување.

Особините