.

HANGERWORLD 6ft Облека Облека Рек Покритие за Отворени Плакарот Јасно Showerproof ПОКРИВА САМО (72x24)

HANGERWORLD 6ft Облека Облека Рек Покритие за Отворени Плакарот Јасно Showerproof ПОКРИВА САМО (72x24)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА на : Големи јасно облека рек ПОКРИВА САМО за 6ft облека рек 72inch должина x 24inch широк x 65inch висока (184cm x 60cm x 165cm).ЈАСНА : Транспарентна пластика облека решетката да се покрие со патент значи вашата облека се лесно да се најде, исто така, одлично за мало дисплеј.ШТИТИ : Користете го овој плакарот покритие за отворени плакарот за да се заштити вашата облека од прашина и нечистотија.Долготрајни со високо квалитетни пластични и трим крои ќе не солза или rip.ВОДООТПОРЕН : Премија одделение PEVA пластичен материјал ќе го заштити вашиот облека од дожд кога се користи надвор од продавници за продажба на мало екранот. 2 ПАТЕНТИТЕ : За лесен пристап до вашата облека, оваа облека рек корица има 2 целосна должина zips.Решетката поклопецот е отворен на дното, така што може да се користи на возен плакарот со тркала.

Особините