.

Toyvian 5pcs Виси Облека Торба за Чување Патување Рамо Опфаќа за Облека, Облека Прашина Маска Фустан Торба со Целосна Патент за Плакар Облека за Складирање и Патување M

Toyvian 5pcs Виси Облека Торба за Чување Патување Рамо Опфаќа за Облека, Облека Прашина Маска Фустан Торба со Целосна Патент

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На облека маска е направена од високо квалитетни материјали, трајни и практични.Погоден за чување на палта, костуми, итн., да ги заштити од инвазијата на прашина.Структурата е едноставен, лесно да се суспендира, и тие може да се употребуваат.материјали, не е лесно да се солза.Тоа може да се користи и да се исчистени.Можете да ги користите за долго време.Усвојување на традиционалните патент структура дизајн, лесен и удобен за да се извади.Опис Оваа точка е гардероба на облека за складирање торба, која е направена на премиум материјалот за трајни и практична употреба.Широко се користи за чување на облеката, се користи за да се заштити вашата облека од прашина.Проѕирен изглед дизајн, кој е задебелена, повеќе практични.Карактеристики - Материјал : PEVA - облека маска е направена од високо квалитетни материјали, трајни и практични.- материјали, не е лесно да се солза.Тоа може да се користи и да се исчистени.Можете да ги користите за долго време.- Структурата е едноставен, лесно да се суспендира, и тие може да се употребуваат.- Усвојување на традиционалните патент структура дизајн, лесен и удобен за да се извади.- Погоден за чување на палта, костуми, итн., да ги заштити од инвазијата на прашина.- Боја : Бела.- Големина : 100 X60 X0. 2 CM.Пакет Вклучувајќи 5 x Облека Покрива.

Особините